ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

ПРВА ПОРАКА НА КЕЈТ МИДЛТОН ОТКАКО СООПШТИ ДЕКА ИМА РАК Еве на кого се обрати принцезата од Велс

Кејт Мидлтон повторно се огласи, што може да се протолкува како нејзино прво јавно огласување откако на 22 март со...
zhelezara akeli