ALK 17800 -0.48%GRNT 1234 -0.07%KMB 12109.03 -0.44%MPT 67000 0.75%STIL 139 -0.71%

ШЕМСА СУЉКОВИЌ ПАДНА ОД СЦЕНАТА Пејачката си ја удри главата

На социјалната мрежа ТикТок е објавено видео од босанската пејачка Шемса Суљаковиќ која во текот на еден свој настап изгубила...
zhelezara akeli