ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Пејачката го сподели рецептот за успешен брак: Маја откри што никогаш не би му простила на сопругот!

Браковите кои траат со години, па и со децении, деновиве пукаат како балони. Маја Беровиќ откри низ што никогаш не...
zhelezara akeli