ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Новороденче, кое било прогласено за мртво, се разбудило на погребот- семејството верува во чудо

Нејзините блиски кои се потресени од сѐ, изјавија дека не исклучуваат „Божја интервенција“, пренесува El Tiempo. Девојчето е родено околу...
zhelezara akeli