ALK 20379.05 -0.49%GRNT 1200 0%KMB 16880.15 -0.24%RMDEN22 87 0%STBP 730 0%

Милошевиќ не е повеќе селектор на БиХ: Ќе го наследи легенда и желбата на навивачите?

Саво Милошевиќ не е повеќе селектор на Босна и Херцеговина, пишуваат тамошните медиуми. Фудбалскиот сојуз на Босна и Херцеговина одлучи...
zhelezara akeli